Salon Pedikúra Marcela Handlová sídlí v centru Kroměříže na náměstí Míru 350/2a a zaměřuje se na poskytování komplexní a odborné péče o nohy. Nabídka zahrnuje různorodé služby, od tradiční mokré pedikúry až po moderní metody suché přístrojové pedikúry, která vyniká šetrností a efektivitou. Důraz je kladen na individuální přístup ke každému klientovi a přesné řešení jejich specifických požadavků.
Salon se profiluje specializací na pokročilé pedikérské zákroky přesahující běžnou péči. Tyto zahrnují odborné ošetření diabetické nohy, což vyžaduje zvláštní zkušenosti a citlivý přístup. Nabídka dále zahrnuje služby jako péče o zarostlé a ztluštělé nehty, odstranění kuřích ok, nasazení nehtových rovnátek k úpravě zarůstajících nehtů i tvorbu náhradních nehtových plotének. K dispozici je také výroba silikonových korekčních pomůcek, což umožňuje adresovat zdravotní i estetické problémy nohou.
Součástí nabídky podniku Pedikúra Marcela Handlová jsou rovněž estetické procedury, například úprava a lakování nehtů, včetně gel-laku. Salon propojuje odbornou péči o nohy s aktuálními kosmetickými trendy a poskytuje komplexní řešení pro podporu zdraví a estetiky nohou.
| Webové stránky | Počet hodnocení | Hodnocení |
|---|---|---|
| firmy | 5 | 100.0 / 100 |