Kosmetický ateliér V heřmánkovém pokoji, sídlící v Jablonci nad Nisou, je místem, kde se klade důraz na pohodlí a krásu klientů. V příjemném a útulném prostředí je nabízen široký rozsah služeb zaměřených na komplexní péči o tělo i duševní pohodu. Tento ateliér poskytuje profesionální pedikúru, která zahrnuje jak mokrou-kombinovanou, tak i suchou-přístrojovou variantu. Služby jsou vhodné rovněž pro osoby s citlivou pokožkou nebo diabetiky, a rovněž pro ty, kteří mají potíže s otlaky, kuřími oky nebo popraskanými patami.
Součástí nabídky je také regenerační manikúra P-Shine, která využívá včelí pyl a křemičitý prášek pro posílení nehtů, jejich vyšší pružnost a přirozený lesk. Kosmetická ošetření pleti jsou zde prováděna výhradně s certifikovanou českou dermokosmetikou značky SynCare a jsou podpořena moderními přístroji, mezi které patří ultrazvuková špachtle, vysokofrekvenční ozonizér, galvanická žehlička i světelná terapie, což napomáhá k dosažení optimálních výsledků.
Samozřejmostí je individuální a vstřícný přístup ke každému klientovi a také použití přírodních produktů. O vysokou úroveň služeb se stará majitelka a zkušená kosmetička s mnohaletou praxí, která zajišťuje pečlivost i pozornost každému detailu, aby návštěvy v salonu byly vždy pozitivním a obohacujícím zážitkem.
Webové stránky | Počet hodnocení | Hodnocení |
---|---|---|
39 | 5.0 / 5 | |
2 | 5.0 / 5 |